Kokybė

Didžiausias mūsų dėmesys koncentruojamas į prekių kokybę. Darome griežtą atranką prieš pasirinkdami gamintojo prekes, ne paslaptis kodėl didžioji dauguma prekių yra Vokietijos gamintojų.

Dizainas

Šiuolaikiški gamintojai orientuojasi ne tik į prekių kokybę, bet ir dizainą, kuris mums taip pat svarbus - siekiame, kad daiktas būtų ne tik kokybiškas, bet ir estetiškas, kaip puošmena virtuvėje.

Daugiafunkciškumas

Na ir galiausiai šiuolaikiškumą apibūdintume ne tik kaip kokybišką, gražų, bet ir kaip daugiafunkcišką. Pvz., gamintojo Hofats alaus dėžę panaudosite ir kaip laužavietę, ir kaip kėdutę, ir kaip serviravimo stalelį, galiausiai - tai net ir atidarytuvas!

Ką mes veikiame?

Prioritetą teikiame mažmeninei prekybai. Didmena neprekiaujame, bet jeigu reikia pilno virtuvės komplekto - galime pateikti specialų pasiūlymą.

Mūsų vizija

Mes išskirtinai orientuojamės į virtuvės įrangą ir siekiame pateikti kuo pilnesnį asortimentą - nuo namų šakutės iki maitinimo įstaigos įrangos.

Įmonės istorija

Per ilgus metus darbo sukaupėme įvairialypės patirties - tiek maisto gamyboje, tiek prekyboje, tiek klientų aptarnavime. Siekiame 100% mūsų klientų pasitenkinimo.

Bendradarbiaukime!

Galite greitai pateikti virtuvės įrangą mūsų klientams? Vadinasi mes Jūsų ieškome! Siekiame ilgalaikės partnerystės ir pažadame - mes Jūsų nenuvilsime!

Prekyba 24/7
Puiki kokybė
Greitas siuntimas
Konsultacijos